Ватан учун, миллат учун, халқ учун!
Ўзбекистон Республикаси Рақобатни ривожлантириш ва истеъмолчилар ҳуқуқларини ҳимоя қилиш қўмитасида Ўзбекистон Республикаси давлат Мустақиллигининг 34 йиллигига бағишланган "Ватан учун, миллат учун, халқ учун!" шиори остида тадбир бўлиб ўтди.
Унда Қўмита раиси Ҳ.Турахужаев сўзга чиқиб, барча ходимларни байрам билан самимий табриклаб, эзгу тилаклар билдирди.
Шундан сўнг соҳада ўзига юклатилган вазифаларни аъло даражада масъулият билан бажариб, фаолиятида юқори самарадорликка эришаётган бир гуруҳ Тадқиқотлар маркази фаол ходимлари, Қўмита раҳбарияти томонидан муносиб тақдирланди.

For the Homeland, for the Nation, for the People!
At the Competition Promotion and Consumer Protection Committee of the Republic of Uzbekistan, an event dedicated to the 34th Anniversary of the State Independence of the Republic of Uzbekistan was held under the slogan “For the Motherland, for the Nation, for the People!”
During the event, the Chairman of the Committee, H.Turakhodjaev, delivered a speech, sincerely congratulating all employees on the holiday and expressing his best wishes.
After that, a group of active employees of the Research Center, who have demonstrated high efficiency in their work by responsibly fulfilling the tasks assigned to them in the sector, were awarded by the Committee’s leadership.