Ватан учун, миллат учун, халқ учун!
Ўзбекистон Республикаси Рақобатни ривожлантириш ва истеъмолчилар ҳуқуқларини ҳимоя қилиш қўмитасида Ўзбекистон Республикаси давлат Мустақиллигининг 34 йиллигига бағишланган "Ватан учун, миллат учун, халқ учун!" шиори остида тадбир бўлиб ўтди.
Унда Қўмита раиси Ҳ.Турахужаев сўзга чиқиб, барча ходимларни байрам билан самимий табриклаб, эзгу тилаклар билдирди.
Шундан сўнг соҳада ўзига юклатилган вазифаларни аъло даражада масъулият билан бажариб, фаолиятида юқори самарадорликка эришаётган бир гуруҳ Тадқиқотлар маркази фаол ходимлари, Қўмита раҳбарияти томонидан муносиб тақдирланди.

За родину, за нацию, за народ!
В Комитете Республики Узбекистан по развитию конкуренции и защите прав потребителей состоялось мероприятие, посвящённое 34-й годовщине Государственной независимости Республики Узбекистан под девизом «За родину, за нацию, за народ!».
Председатель Комитета Х.Турахужаев выступил с речью, сердечно поздравил всех сотрудников с праздником и выразил добрые пожелания.
Затем группа активных сотрудников Центра исследований конкурентной политики и прав потребителей, которые с высокой ответственностью выполняют возложенные на них задачи и добиваются высокой эффективности в своей деятельности, была достойно награждена руководством Комитета.