Илмий-амалий семинарлар давом етмоқда
Тошкент давлат иқтисодиёт университети Маркетинг кафедраси профессор-ўқитувчилари билан Рақобат сиёсати ва истеъмолчилар ҳуқуқлари тадқиқотлари маркази директори, иқтисодиёт фанлари доктори О.С.Жумаев иштирокида илмий-амалий семинар ўтказилди.
Семинарда Маркетинг кафедрасининг Марказ ҳузуридаги филиали фаолияти муҳокама қилинди. Шунингдек, Марказ тадқиқотчиларининг мустақил изланувчи сифатида кафедрага ҳужжат топшириши ва уларнинг кейинги илмий фаолияти юзасидан фикр алмашилди.
Тадбир доирасида келгусидаги илмий тадқиқотларда Маркетинг кафедраси профессор-ўқитувчиларининг илмий ва амалий имкониятларидан фойдаланиш юзасидан ҳамкорлик масалалари кўриб чиқилди.

Научно-практические семинары продолжаются
В Ташкентском государственном экономическом университете с участием директора Центра исследований конкурентной политики и прав потребителей, доктора экономических наук О.С.Жумаев, и профессорско-преподавательского состава кафедры маркетинга состоялся научно-практический семинар.
На семинаре была обсуждена деятельность филиала кафедры маркетинга при Центре. Также состоялся обмен мнениями о подаче документов исследователями Центра в качестве соискателей и об их дальнейшей научной деятельности.
В рамках мероприятия были рассмотрены вопросы сотрудничества по использованию научного и практического потенциала профессорско-преподавательского состава кафедры маркетинга в будущих научных исследованиях.