Рақобат сиёсати ва истеъмолчилар ҳуқуқлари тадқиқотлари маркази ҳамда Тоғ-кон ва геология соҳаси ходимлари малакасини ошириш институти ўртасида ҳамкорлик меморандуми имзоланди
10 Апрель 2025 17:13 1167 Чоп этиш
Жорий йилнинг 10 апрел куни Рақобат сиёсати ва истеъмолчилар ҳуқуқлари тадқиқотлари маркази ҳамда Тоғ-кон ва геология соҳаси ходимлари малакасини ошириш институти ўртасида учрашув бўлиб ўтди.
Томонлар геология соҳаси мутахассисларининг малака ва билимларини чуқурлаштириш мақсадида давлат харидлари ва монополияга қарши қонунчилик соҳасида малака ошириш курсларини ташкил етиш бўйича салоҳиятли ҳамкорликни муҳокама қилдилар.

Подписан меморандум о сотрудничестве между между Центром исследований конкурентной политики и прав потребителей и Институтом повышения квалификации работников горнодобывающей промышленности и геологии
10 Апреля 2025 17:13 758 Распечатать
10 апреля текущего года состоялась встреча между Центром исследований конкурентной политики и прав потребителей и Институтом повышения квалификации работников горнодобывающей промышленности и геологии.
Стороны обсудили потенциальное сотрудничество в организации курсов повышения квалификации в области государственных закупок и антимонопольного комплаенса с целью углубления навыков и знаний специалистов геологической отрасли.